Türkiye’nin En İyi Hosting Firmaları | 2020

Web sitenizi oluştururken en temel yapı taşlarından biri hosting hizmetidir. Hosting hizmeti içerisinde en değerli verilerimizi, yani blogumuzun verilerini saklayacağız, blogumuzu takipçilerimize ulaştıracağız. Bu sebeple hosting hizmetimizin her an erişilebilir, sorunsuz şekilde yayın yapıyor olması gerekir. Bunu sağlayabilmek için işinin ehli, sektörde adından söz ettiren hosting firmaları ile çalışmamız gerekir. Bu yazıda Türkiye’nin en güvenilir firmalarına yer veriyor olacağım. En uygun fiyatlı hosting hizmetini tercih ederek cebinize dost, aynı zamanda teknik destek hizmetleri ile web sitemize dost firmaları tercih etmemiz son derece kritik olacak.

Yazı içerisinde size firmalarda bulunan paketler hakkında tavsiyeler sunacağım. Başlangıç, orta ve üst düzey kullanıcılar ile ne kastediyorum bunu açıklayayım.

Başlangıç: Henüz web sitesi olmayan veya yeni başlamış olan kullanıcılar.

Orta: Mevcutta web sitesi olan (Minimum 6 ay) ancak ziyaretçi seviyesi istediği noktaya gelmeyen kullanıcılar.

Üst: Mevcutta web sitesi olan (Minimum 1 yıl) ziyaretçi seviyesi istediği noktada olan, ancak arttırmak isteyen kullanıcılar.

Güzel Hosting

2008 yılında kurulan Güzel Hosting, sektörün tartışmasız en beğenilen firması. Müşterilerine olan yaklaşımları ve uygun fiyatları ile sizi her zaman mutlu ediyorlar. Yaşadığınız teknik sorunlarda oluşturacağınız destek bildirimleri dakikalar içerisinde yanıtlanıyor. Günümüz şartlarına 7 / 24 destek tüm firmalar tarafından verilse de güzel hosting teknik desteğinden geçiştirme cevaplar değil, her zaman çözüm odaklı yaklaşımlar ile karşılaşacaksınız. Birçok firmadan daha uyguna sağladıkları fiyatlar ile listemin ilk sırasında olmayı hak ediyorlar. Farklı firma ile çalışıyorsanız ücretsiz olarak web sitenizin taşıma işlemlerini de güzel hosting gerçekleştirmekte. %99.9 uptime sağlayan firmadan gözünüz kapalı hizmet alabilirsiniz.

Başlangıç düzeyinde kullanıcılar tavsiye ettiğim paket: WP-Mini

Orta düzeyde kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: İdeal Paket

Üst düzey kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: WP-Limitsiz

Güzel Hosting’in web sitesini ziyaret etmek ve paketlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

Turhost

2004 yılında temelleri atılan Turhost, en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi. Ofisleri İzmit’te bulunan firma hem bireysel hem de kurumsal alanda müşterilerine çözümler sunmaktadır. Şikayet oranları oldukça düşük olan Turhost, Türkiye lokasyonlu sunucuları üzerinden hizmet vermektedir. Fiyat olarak sektör normallerinde olan firma zaman zaman kampanyalar ile müşterilerini sevindirmekte. Web sitesi taşıma desteği sunan turhost, destek konusunda ise çözüm odaklı bir duruş sergilemektedir. Uptime oranları ile tatmin eden turhost üzerinden wordpress paketlerini inceleyebilirsiniz.

Başlangıç düzeyinde kullanıcılar tavsiye ettiğim paket: WP-Başlangıç

Orta düzeyde kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: WP-Limitsiz

Üst düzey kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: WP-Portal

Turhost’un web sitesini ziyaret etmek ve paketlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

Alastyr

Faaliyetlerine 2002 yılında başlayan firma 2012 yılında alastyr adıyla hizmet vermeyi sürdürüyor. Alastyr, ücretsiz site taşıma hizmeti ve destek taleplerine yaptığı hızlı dönüşler ile sektörün parlayan yıldızlarından bir tanesi. Yaptıkları veri merkezi (datacenter) yatırımları ile bu sektörde kalıcı olmak istediklerini gösterdiler. Kaynak kullanımlarında ki limitleri ile web sitenizin tüketimler belirli dönemler arttığında sorun yaşamamanız sağlanıyor. Fiyat olarak sektör normlarında olan alastyr’ye özel yıllık alımlarda kullanabileceğiniz %10 indirim kodumuzda mevcut. Hosting siparişlerinizde kullanabileceğiniz kod’u sepetinizde uygulayabilirsiniz.

Alastyr hosting %10 İndirim kodu:   erencanhost 

Başlangıç düzeyinde kullanıcılar tavsiye ettiğim paket: MEGA

Orta düzeyde kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: GIGA

Üst düzey kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: TERA

Alastyr’nin web sitesini ziyaret etmek ve paketlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

Hozzt

10 yılı aşkın süredir hosting ve sunucu hizmetleri sağlayan hozzt, sektörün en bilindik firmalarından biri. Diğer firmalar gibi ücretsiz taşıma desteğini hozzt’ta sunmakta. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, 3 – 8 dk içerisinde destek taleplerine dönüş sağlamakta. Çözüm odaklı ve uzman ekibiyle problemlerinize hızlıca müdahale etmekteler. Hosting dışında birçok farklı bilişim hizmeti de veren firma, uçtan uca web çözümleri sağlamaktadır. Paket özelliklerinde bulunan CPU ve Ram kullanımları da gayet tatmin edici. Gönül rahatlığıyla çalışabileceğiniz firmalardan bir tanesidir.

Başlangıç düzeyinde kullanıcılar tavsiye ettiğim paket: WP-1

Orta düzeyde kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: WP-2

Üst düzey kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: WP-3

Hozzt‘un web sitesini ziyaret etmek ve paketlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

Hostinger

Global bir şirket olan Hostinger, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte. 29 milyon + müşterisi ile en büyük hosting firmaları arasında gösterilen hostinger’in Türkiye faaliyetleri de uzun süredir Türkçe desteği ile birlikte devam etmektedir. Hazır scriptlere olan iddiali destek söylemiyle son dönemlerde dikkat çeken firma, aylık modelleme ile ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Alan adı dahil paketleri ile tüm işlemlerini tek bir siparişte tamamlamanıza olanak sağlamakla birlikte, ücretsiz ssl sertifikası, günlük yedekleme hizmetlerini de seçtiğiniz paketlere göre sağlayabilmektedir. Kurumsal gücü ile agresif bir pazarlama hamlesi ile ülkemizin pazarında oldukça önemli bir oyuncudur. Listede olan tüm firmalar gibi Hostinger üzerinden de güvenle hosting ve alan adı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Başlangıç düzeyinde kullanıcılar tavsiye ettiğim paket: Tekil Web Hosting

Orta düzeyde kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: Premium Web Hosting

Üst düzey kullanıcılar için tavsiye ettiğim paket: Kurumsal Web Hosting

Hostinger’in web sitesini ziyaret etmek ve paketlerini incelemek için tıklayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

Yorum Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güncellemeleri Kaçırma!

Ücretsiz para kazanma yöntemlerinin anlatıldığı bloguma abone olabilirsin. Sana aslı spam göndermeyeceğimize ve 3. kişilerle mail adresini paylaşmayacağımıza emin olabilirsin. Hemen kaydol!

51BeğenenlerBeğen
463TakipçilerTakip Et
206TakipçilerTakip Et
39AbonelerAbone

Önerilen İçerikler